Odkazy

Modelářské organizace

Svaz modelářů ČR - Svaz modelářů České republiky (SMČR) je občanským sdružením klubů s působností na celém území České republiky. Základním posláním svazu modelářů je organizování, podpora a propagace modelářského sportu v oblastech vrcholového, výkonnostního a masového sportu a práce s mládeží. Svaz modelářů sdružuje letecké, lodní, automobilové, raketové, železniční modeláře a stavitele plastikových modelů.

Klub Lodních modelářů ČR - Klub lodních modelářů (KLoM) sdružuje lodní modeláře různých sekcí a tříd v rámci Svazu modelářů ČR. Link směřuje na oficiální stránky KLoM, které samostatně vznikly k 1.4.2003 na popud SMČR.

Naviga - Mezinárodní organizací sdružující lodní modeláře je NAVIGA, která také vydává mezinárodně platná pravidla pro konání soutěží a přiděluje organizátorům mandát pro konání Evropských a světových šampionátů.  

Naviga - sekce M - Naviga web se specifiky pro sekci M.


Mezinárodní weby

ECO cup (Německo)

Nauticus info (Německo)

Model Team fórum (Polsko)

Sekcja M (Polsko)

NAVI model (Itálie)

Svaz lodních modelářů (Rusko)


Kluby lodních modelářů (nově pobočné spolky SMČR)

KLoM Praha 4

KLoM Plzeň


Prodejny

RC modely BZUK - Východočeská modelářská prodejna (sortiment zahrnuje nejen rádiem řízené modely lodí, aut, letedel, ale mnoho dalšího). Mimo jiné každoročně pořádá modelářský filmový festival BZUK film a vyhlašuje modeláře roku ve východočeském regionu. Podrobnosti naleznete na webu.

M modely - Eshop, který se zabývá prodejem modelářských dílů a příslušenství i hotových trupů modelů vhodných zejména pro soutěže sekce M.

Laminátové výrobky výrobce laminátových výrobků (nejen laminátove čluny). Pro modeláře možná sleva.


Inzerce

Annonce - Inzertní server, kategorie lodní modelářství - vše má svou cenu a svůj příběh.

 

admin, vedoucí sekce M - Zdenka Dostálová - sekcem@email.cz - facebook